top of page

מבצעי אוגוסט, קרם חדש פורץ דרך של ביופור, טיפים לסוף הקיץ וערכות של שלוס:


מבצעים לחודש אוגוסט!


4 עיסויי גוף במקום ב- 600 ש"ח ב- 540 ש"ח (10% הנחה)

4 טיפולי פנים (סדרה של : הבהרה/דיקור/ טיפולי יופי/ פילינג/ החדרת לחות/ ניקוי) ב 720 ש"ח במקום ב- 800 ש"ח (10% הנחה)---------------------------------------------------------------------------


סדרת ביו-לוג'יק (ביופור)

סדרת ביו-לוג'יק מבוססת על שיטה פורצת-דרך, להתאמת קרם הלחות באופן מדויק לעורך. במקום שנשתמש כולנו באותם הקרמים, אנו משתמשים כל אחד בקרם שתואם לדנ"א שלו, למצב העור, לתכונות הייחודיות שלו, לתנאי הסביבה ולסדר היום. למעשה, קורים כאן שני דברים שחשובים מאד לעורך: א. קרם הלחות הופך מלחות "רגילה" לתכשיר פעיל וטיפולי. ב. הפעילות של התכשיר הזה היא בדיוק אותה פעילות שעורך הכי זקוק לה. שמותאמת לו כמו שהיא לא מותאמת לאף עור של אף אחת. איך זה עובד? הסדרה כוללת את קרם אמפולייט - קרם מטפח ומחדש-עור, וכן - 5 אמפולות שונות. כל אמפולה היא 100% הרכב של חומרי גלם, שמחולל השפעה שונה בעור. אמפולת אייג'לס Ageless - מחדשת ומצעירה את העור, מעכבת את הופעת סימני הגיל. אמפולת דפנס Defense - מכילה נוגדי חמצון המעניקים הגנה מרדיקלים חופשיים. אמפולת סופט Soft - משקמת ומזינה את העור. אמפולת מויסט Moist- מכילה תרכיז לחותנים המעניק הידרציה ומרווה את העור חסר הלחות. אמפולת פרש Fresh- מרגיעה את העור, מכווצת ומקלה על העור האדמומי והנוטה לדלקות. הקוסמטיקאית מאבחנת את עורך באמצעות שיטת GSE, שיטה לאבחון מעמיק של העור. GSE הם ראשי התיבות של Genetics - תכונות גנטיות של העור; Skin condition - מצב העור הנוכחי, Environment - השפעת הסביבה. האבחון הזה מעניק לקוסמטיקאית את המידע - למה עורך זקוק. אילו מרכיבים הם הכי נכונים ובריאים עבורו. ומה יגרום לו להיראות יפה וצעיר יותר. כדי להעניק לעורך את המרכיבים הללו, המותאמים לו אישית, הקוסמטיקאית בוחרת 1-3 אמפולות. את - משלבת את תוכן האמפולות בתוך הקרם ומערבבת. כעת, הופך קרם הלחות הזה לטיפול המותאם אישית והמושלם לעור הייחודי שלך. הפתרון שאף קרם אחר לא יכול היה לספק לו. זהו קרם הלחות הפרסונלי. הקוסמטיקה החדשה הופכת להיות קוסמטיקה פרסונלית. במה זה מתבטא? ביכולת של הקוסמטיקאית להתאים לכל עור של כל אחד מאיתנו, את המרכיבים המדויקים עבורו. הם נשלחים אליו כמו טיל מונחה, היישר אל המטרה או המטרות שהגדרנו.


------------------------------------------------------------------------------


הכיני עורך לקיץ: כיצד לעבור את הקיץ במינימום נזק לעור?


אנו, המטפלים בעור, בדרך-כלל מזמינים אתכן בחורף להגיע לטיפולי חידוש. זהו זמן אידיאלי לקלף, למצק, לטפל בכתמים ועוד. אך בקיץ...נדרשת היערכות חדשה עם העור.

כל מי שמתכננת לבלות בחוץ, להשתזף ולנפוש, יודעת שאין זה הזמן לשימוש בחומרים מקלפים. הם הרי מחייבים זהירות מחשיפה ממושכת לשמש. אז איך כן נטפח את העור בקיץ? ואיך נמזער את הנזקים?

כשאנו מדברים על נזקי השמש, אנו מדברים על: כתמים, יובש עור וקמטוטים, שינויים במרקם העור.

כל אלה קורים מחשיפה לקרני UV, וגם מהתרבות הרדיקלים החופשיים שנגרמים בחשיפה ממושכת לשמש. השמש גם פוגעת במחסום הבריא של העור, וגורמת לירידה בלחות.


כיצד ניערך לכל אלה?

1.שימוש במסנן קרינה, בכל יציאה החוצה, לפחות 30SPF ולמרוח על כל האזורים החשופים. כולל צוואר, מחשוף, ידיים וכפות ידיים. ולהיחשף כמה שפחות לשמש.

2.שימוש במשקפי שמש, השתדלות לשהות ככל שניתן בצל אם אנו בים וחידוש מסנן הקרינה לאחר שיצאנו מהמים.

3.שימוש שוטף בקרם עם נוגדי חמצון. נוגדי חמצון יעזרו לסתור את נזקי הרדיקלים החופשיים, שמתרבים בקיץ. בכך נגן על העור ונשמור על יופיו ותפקודו הבריא.


4.שימוש בפילינג קריסטלים - תכשיר לשימוש הביתי. הקריסטלים ישייפו בעדינות את העור. הם יסירו תאי עור מתים, ויאפשרו חידוש תקין ומרקם חלק יותר של העור. התכשיר הוא מותר לשימוש בעונת הקיץ, גם לאלה שנחשפים לשמש.


5.למי שנזהרת מחשיפה ממושכת לשמש, ניתן להתאים מקלף עדין, בהתאם לגוון עורה, לגיל ומצב העור ולהרגלים / תחביבים שלה. קיים מגוון של מקלפים, שניתנים להשגה במכוני קוסמטיקה. מחירם סביר ושווה לכל כיס. אבל התאמתם - חשוב מאד שתיעשה לאחר בדיקה מקצועית ומילוי שאלון בריאותי. הנחיות השימוש הן אלה שעושות את ההבדל. והנחיות השימוש הן ייחודיות עבור כל משתמשת.


6.אל תסתמכו על מקדם ההגנה של המייק-אפ. הוא בד"כ נע סביב 15, וזה לא מספיק בארצנו החמה. רכשו מקדם הגנה טוב והשתמשו בו בנוסף.


7.מניעה מקדימה של היווצרות כתמים, באמצעות שימוש בתכשיר מעכב יצור מלנון. על כך - בטיפ הבא.

כיצד נמנע היווצרות כתמים משיזוף בשמש?

מלבד כללי הזהירות בחשיפה לשמש, ושימוש במקדם הגנה, ישנם תכשירים למניעת היווצרות כמי עור. תכשירים אלה מפחיתים יצור מלנין - זהו הפיגמנט בעור הנותן לו את הצבע. לשם מה להשתמש בהם? חלקנו נוטים יותר לפתח כתמי חשיפה לשמש. בפרט המנומשים, אשר בקיץ הנמשים אצלם מתרבים וכמעט-מתחברים... :) שימוש בתכשיר המפחית יצור פיגמנט, יקטין למינימום את הסיכון לכתמי עור.

הקוסמטיקה המודרנית הביאה איתה תכשירים חכמים יותר, וגם נוחים יותר לשימוש. התכשירים מעכבי המלנין הם דוגמה אחת. הם מכילים מרכיבים מעכבי מכבי מלנין בלבד, ללא מרכיבים מקלפים. בקוסמטיקה הישנה, חומרים אלה שולבו בקרמי הבהרה ביחד עם מרכיבים מקלפים. המשמעות היא, שניתן היה להשתמש בתכשיר כזה רק בערב ורק במקרים שנשמרים מחשיפה לשמש ביום. עם התכשירים החדשים, ניתן להשתמש גם במהלך החשיפה לשמש. שימוש בתכשיר כזה מפחית בהרבה את הסיכון לכתמי עור. עם בוא החורף, ניתן יהיה לטפל במעט הכתמים שנוצרו בקיץ בשילוב מקלפים, ולהשיג תוצאה יפה בהרבה.

קל יותר למנוע מאשר לתקן! כדאי להתייעץ עם הקוסמטיקאית שלך האם תזדקקי למרכיבים אלה בשגרת הטיפוח שלך בקיץ.

---------------------------------------------------------------------------------------


ערכת הטיולים של שלוס

₪266.00 ₪215.00


“העולם הוא ספר, ואלו שאינם מטיילים קוראים רק דף אחד” אוגוסטינוס, שנת 430 לספירה. מטיילים בארץ או בחו”ל, חופשה עירונית או חופשת קיץ על הים – אל תיסעו בלעדינו! ערכת הטיולים של שלוס – מספקת מענה מיידי למצבים שונים. הערכה מכילה מוצרים מובילים מבית שלוס המסייעים להקלה לאחר ארוחה כבדה ותחושת נפיחות, להגנה הטבעית, עור אדמומי ומגורה ועוד. חופשה נעימה!


שמן אתרי לבנדר שמן הלבנדר נחשב כמלך בין השמנים. השמן ידוע כמרגיע ומשפר את מצב הרוח. השמן מתאים במקרים של עור אדמומי ורגיש. אופן השימוש: מספר טיפות במבער להדפה בחלל האוויר. במקרה של שימוש על שטח העור, מומלץ בשילוב שמן צמחי. כמות: 10 מ"ל

שמן קארמאויל סינרגטיקת שמנים אתרים טהורים, המתאימה לשימוש לאחר ארוחה כבדה ותחושת נפיחות. אופן השימוש: 1 טיפה על הלשון עד 12 טיפות ביום, בהתאם לצורך. כמות: 10 מ"ל

סינרג'י מאסטר בלנד סינרגי' מאסטר בלנד הוא מוצר הדגל של חברת י.ד שלוס. התערובת היא פרי פיתוחו של חיים שלוס. הסינרגטיקה מתאימה לשימוש בעיקר בתקופת החורף להגנה הטבעית. אופן השימוש: 1 טיפה על הלשון עד 12 טיפות ביום. במקרה של שימוש על שטח העור, מומלץ בשילוב שמן צמחי. כמות: 10 מ"ל

תרסיס סינרג'י פלוס 30 מ"ל תרסיס המכיל שמנים אתריים לניקוי וטיהור האוויר. להתזה על שמיכות, אריגים ובחלל האוויר. יעיל ביותר לשימוש בטיסות, מרפאות וחללים סגורים. אופן שימוש: התזה על שמיכות, אריגים, בחלל האוויר, על בגדים, בטיסות וחללים סגורים. מבוגרים – ניתן להתיז לחלל הפה. כמות: 30 מ"ל


ספא קיט – מביאים את הספא הביתה

₪220.00 ₪198.00


מסיימים יום עבודה עמוס או שבוע לחוץ, עם ערכת מוצרי טיפוח מבית שלוס, לחוויית ספא מפנקת ומלאה. מה היא מכילה? שמן ניו אייג’ לעיסוי הגוף וריכוך העור, המכיל שילוב שמנים אתריים מרגיעים אשר משפיעים על הגוף והנפש ותורמים להרגשה טובה ונעימה. שמן S.G.R.Y לטיפוח עור הפנים, המכיל בין היתר שמנים אתריים סנדלווד ואילנג אילנג המסייעים לשיפור מראה העור ולצמצום קמטים וקמטוטים. פילינג U.B 24, פילינג ייחודי המשלב שמנים אתריים, סבון סלק סוכר, גבישים מינרליים ואדמת חוואר ושילוב שמנים אתריים, המסייעים לניקוי, ריענון והתחדשות העור. חומר הידרופילי, מי פנים בריח קמומיל משגע, לניקוי עור הפנים והצוואר.

חומר הידרופילי לניקוי עור הפנים מיצוי של צמח הקמומיל לניקוי וטיפוח עור הפנים. מסיר בעדינות איפור ומנקה את עור הפנים והצוואר. חומר הידרופילי משאיר את העור נקי ורגוע ומתאים לכל סוגי העור לרבות עור עדין, יבש ובוגר. חומר הידרופילי משמש גם כמי פנים להסרת פסולת אליה אנו נחשפים במהלך היום כגון אבק וזיהום אוויר. אופן השימוש: לפזר מספר טיפות על עור הפנים ולשטוף היטב במים, בוקר וערב. כמות: 60 מ"ל שמן עיסוי ניו אייג' - להרגעה שמן ארומתרפי לעיסוי גוף. השמנים בתערובת מסייעים לריכוך העור, ידועים כמאפשרים הרפיית שרירים, מקלים במצבי מתח רגשי ונפשי ומסייעים להרגשה כללית טובה יותר. אופן השימוש: למרוח על עור נקי ולפזר בתנועות עיסוי. כמות: 100 מ"ל שמן S.G.R.Y לעור פנים רגיל - יבש שמן ארומתרפי לעור פנים רגיל-יבש בשילוב שמנים צמחיים ושמנים אתריים. השילוב הייחודי של השמנים בתערובת מסייע להזנה ולשיפור מראה עור הפנים, משמר את גמישות העור, מעניק לעור מראה בוהק ומסייע לצמצום קמטים וקמטוטים. אופן השימוש :למרוח מספר טיפות על עור נקי ויבש, מומלץ לשימוש יומיומי. כמות: 30 מ"ל פילינג UB24 לניקוי העור (50 מ"ל) פילינג לניקוי עור הפנים והגוף, המכיל שילוב של סבון סלק סוכר, מלח ים המלח, אדמת חוואר ושילוב שמנים אתריים ייחודי. הפילינג מסייע לניקוי ולשיפור מראה העור ומעניק לו תחושת רעננות וניקיון. אופן השימוש: למרוח את הפילינג על עור הפנים, לעסות מעט ולשטוף במים. לשימוש יומיומי. כמות: 50 מ"לערכה לטיפוח עור הפנים

₪211.00 ₪189.00


שגרת טיפוח עור פנים חדשה, מרעננת, ארומתרפית ונעימה עם מוצרים מבית שלוס. הערכה מכילה את מוצרינו הנבחרים לטיפוח עור הפנים למראה עור רענן ובוהק. מה היא מכילה? שמן S.G.R.Y לטיפוח עור הפנים, המכיל בין היתר שמנים אתריים סנדלווד ואילנג אילנג המסייעים לשיפור מראה העור ולצמצום קמטים וקמטוטים. פילינג U.B 24, פילינג ייחודי המשלב שמנים אתריים, סבון סלק סוכר, גבישים מינרליים ואדמת חוואר ושילוב שמנים אתריים, המסייעים לניקוי, ריענון והתחדשות העור. שמן רוז לעיניים, המכיל שילוב שמנים אתריים וצמחיים, ביניהם שמן שקדים, סנדלווד ורוז אבסולוט, ומסייע לשיפור מראה העור מסביב לעיניים ולצמצום קמטים וקמטוטים.

שמן ארומתרפי רוז לעיניים שמן ארומתרפי למריחה מסביב לעיניים. שילוב השמנים בתערובת מסייע לשיפור מראה העור העדין מסביב לעיניים, לריכוך והגמשת העור ולצמצום קמטים וקמטוטים. אופן השימוש: למרוח מספר טיפות על עור נקי ויבש. מומלץ לשימוש יומיומי. כמות: 10 מ"ל שמן S.G.R.Y לעור פנים רגיל - יבש שמן ארומתרפי לעור פנים רגיל-יבש בשילוב שמנים צמחיים ושמנים אתריים. השילוב הייחודי של השמנים בתערובת מסייע להזנה ולשיפור מראה עור הפנים, משמר את גמישות העור, מעניק לעור מראה בוהק ומסייע לצמצום קמטים וקמטוטים. רכיבים PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, SANTALUM ALBUM OIL, PELARGONIUM GRAVEOLENS FLOWER OIL, ANIBA ROSAEODORA WOOD OIL, CANANGA ODORATA FLOWER OIL, LIMONENE, LINALOL, CITRAL, CINEOL, GERANIOL, CITRONELLOL, BENZYL BENZOATE, BENZYL SALLICILATE, FERNISOL אופן השימוש :למרוח מספר טיפות על עור נקי ויבש, מומלץ לשימוש יומיומי. כמות: 30 מ"ל פילינג UB24 לניקוי העור (50 מ"ל) פילינג לניקוי עור הפנים והגוף, המכיל שילוב של סבון סלק סוכר, מלח ים המלח, אדמת חוואר ושילוב שמנים אתריים ייחודי. הפילינג מסייע לניקוי ולשיפור מראה העור ומעניק לו תחושת רעננות וניקיון. אופן השימוש: למרוח את הפילינג על עור הפנים, לעסות מעט ולשטוף במים. לשימוש יומיומי. כמות: 50 מ"ל


ערכה לחורף

₪309.00 ₪279.00


ערכה המכילה את ארבעת המוצרים הנבחרים שלנו שיסייעו לכם לעבור את החורף בקלות ובכיף! מספר 9 תוסף תזונה צמחי מבית י.ד. שלוס, המורכב משילוב של תמציות אם ושמנים אתריים. הצמחים בתערובת ידועים ברפואה העממית כיעילים לשימוש בעיקר בתקופת החורף, להגנה הטבעית. תערובת הצמחים מבוססת על פורמולה מתוך ספרות גרמנית עתיקה. בתערובת היו משתמשים סוחרי התבלינים אשר ידעו את סודות שילובי הצמחים, במהלך מסעותיהם. כיוון שלא להרשות לעצמם להיות חולים בדרכים, הם היו נוהגים לקחת אותה איתם לדרכים. חיים שלוס הוסיף לתערובת זו מהידע וניסיון רב השנים שלו, שמנים אתריים משלימים לחיזוק הפורמולה. אופן השימוש: 10 טיפות בכוס מים, 3 פעמים ביום. הפורמולה מיועדת לשימוש במצבים אקוטיים. במצבים אקוטיים, ניתן לקחת 5 פעמים ביום למשך 3 ימי השימוש הראשונים. מומלץ בכל תיק טיולים. כמות: 10 מ"ל סינרג'י מאסטר בלנד סינרגי' מאסטר בלנד הוא מוצר הדגל של חברת י.ד שלוס. התערובת היא פרי פיתוחו של חיים שלוס. הסינרגטיקה מתאימה לשימוש בעיקר בתקופת החורף להגנה הטבעית. אופן השימוש: 1 טיפה על הלשון עד 12 טיפות ביום. במקרה של שימוש על שטח העור, מומלץ בשילוב שמן צמחי. כמות: 10 מ"ל תרסיס סינרג'י פלוס 100 מ"ל תרסיס המכיל שמנים אתריים לניקוי וטיהור האוויר. להתזה על שמיכות, אריגים ובחלל האוויר. יעיל ביותר לשימוש בטיסות, מרפאות וחללים סגורים. אופן שימוש: התזה על שמיכות, אריגים, בחלל האוויר, על בגדים, בטיסות וחללים סגורים. מבוגרים – ניתן להתיז לחלל הפה. כמות: 100 מ"ל שמן ווינטר WINTER לעיסוי והקלה בחורף תערובת שמנים צמחיים ושמנים אתריים להקלה בתקופת החורף. השמנים בתערובת ידועים כמקלים על שרירים באזור הסרעפת והריאות ומסייעים לנשימה קלה. שימוש מומלץ: למרוח על עור נקי באזור בית החזה והגב ולפזר בתנועות עיסוי. כמות: 50 מ"ל המוצר אינו מתאים לתינוקות ונשים בהיריון


Comentários


Featured Posts
Check back soon
Once posts are published, you’ll see them here.
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page